KARRIER LEHETŐSÉG AZ FX AUTÓHÁZNÁL:

Az FX Autóház regionális szerepe kiemelkedő, stabil gépjármű márkákat és megbízható színvonalat képvisel, ezáltal meggyőződésünk, hogy értéket teremtünk, büszkék vagyunk a vállalat sikereire. Számunkra a vállalat legértékesebb erőforrásai a dolgozók, ezért törekszünk a munkavégzéshez és a szakmai fejlődéshez szükséges legjobb feltételeket biztosítani munkatársainknak. Cégünk filozófiája szerint arra törekszünk, hogy továbbra is a térség kiemelkedő autóipari vállalata legyünk, ezért nagy figyelmet fordítunk a munkatársak képzésére.

A [email protected] e-mail címre beküldött önéletrajzok adatbázisunkba kerülnek; amennyiben munkatapasztalatának megfelelő lehetőség nyílik, felvesszük Önnel a kapcsolatot. Személyi adatait természetesen a törvényi előírások betartásával, bizalmasan kezeljük.

Köszönjük, hogy érdeklődését fejezte ki a vállalatunk iránt!

Üdvözlettel,

Az FX Autóház csapata

Autószerelő munkatársat keresünk

AUTÓSZERELŐ

Az FX Autóház dinamikusan fejlődő csapatába AUTÓSZERELŐ munkatársat keres teljes munkaidőben, szekszárdi munkavégzéssel!

 Feladatok:

  • gépjárművek javítása és időszakos szervizelése, felülvizsgálata
  • gépjárművek műszaki vizsgára történő felkészítése, állapotfelmérés
  • jármű-diagnosztika

Elvárások:

  • középfokú szakképesítés
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • precizitás, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • 20 éve működő márkaszerviz,
  •  stabil munkáltatói háttér,
  • versenyképes bérezés (alapbér+ teljesítmény arányos jutalék rendszer)
  •  fix munkaidő

A fényképes önéletrajzokat a [email protected] e-mail címre, várjuk a fizetési igény megjelölésével! Jelige: "Autószerelő"

Aktuális ajánlatok

Legfrissebb akciók FX Autóház Kft.

Márkaszerviz hírei

Legfrissebb hírek FX Autóház Kft.